Jesteśmy polską i rodzinną firmą. Tworzymy ubranka i akcesoria dla noworodków i niemowląt.

Nasz flagowy produkt – otulacz Kokonik – to pomysł, który narodził się wraz z naszymi dziećmi. Jak dla wielu Rodziców, dla nas przygoda z otulaczami zaczęła się od naszej córeczki, która miała bardzo niespokojny sen, machała rączkami, często się wybudzała. 

To nie był łatwy czas, bo nieprzespane noce miały wpływ na nasze funkcjonowanie w ciągu dnia. Musimy przyznać, że bywało nerwowo…

Zaczęliśmy szukać pomocy w otulaczach dla niemowlaków. Przetestowaliśmy kilka z nich. Od tych otulaczy, które trzeba samemu „wiązać”, po te na rzepy i takie, które ostatecznie w pewnej mierze spełniały nasze oczekiwania, jednak były bardzo drogie i produkowane w Chinach, czego nie wspieramy.

Nasza córka spała w otulaczach 7 miesięcy i w trakcie tego czasu zaświtał nam pomysł w głowie, aby stworzyć w 100% polski otulacz dla noworodka i niemowlaka, szyty w Polsce, odpowiadający naszym wymaganiom oraz na kieszeń większości polskich matek. 

Tak powstał Kokonik

Gdy na świecie pojawił się nasz syn, mogliśmy już od początku otulać go w naszym Kokoniku, ciesząc się jego (oraz naszym) spokojnym snem. Odruch Moro, kolka niemowlęca, problemy ze snem – dzięki Kokonikowi te problemy przestały nas dotyczyć! Teraz nasze osobiste doświadczenia przekazujemy innym Rodzicom (ich opinie znajdziesz tutaj), czy to podczas licznych targów, w których bierzemy udział, czy też przez telefon, media społecznościowe. To właśnie dzięki nim, możemy z całego serca polecić nasz otulacz tym wszystkim Rodzicom, którzy zmagają się z ciężkimi nocami w pierwszych miesiącach życia niemowląt. Wraz z naszymi dziećmi, dorastamy też my, co wpływa na nasz dynamiczny rozwój oraz ciągłe poszerzanie oferty naszego sklepu. .